Šarovy

DUO Klasik Drako Investment připravuje k výstavbě dva klasické, vzdušné, nízkoenergetické domy pod názvem Duo Klasik s jedinečným umístěním v klidné části obce Šarovy. Obec nabízí dobrou dostupnost jak do krajského města Zlína, tak do Uherského Hradiště, ale i do Otrokovic či do Uherského Brodu… Dispoziční řešení domu DUO Klasik vychází z klasické koncepce přízemního domu s obytným podkrovím a krytým garážovým stáním. Toto řešení nabízí dostatek vnitřního prostoru při velmi malé zastavěné ploše. Umístění domů zajistí tolik žádané soukromí, velkou výhodou domu bude přímý vstup z obývací haly na venkovní terasu umístěnou v zahradě.

Při vstupu do domu nás přivítá chodba, která slouží jako propojovací  článek  pro vchod do koupelny, ložnice a obývacího prostoru či  schody vedoucí do obytného podkroví. Z chodby je také možno vstupu do technické místnosti s využitím volného prostoru pod ramenem schodiště. K pravé části domu je přisazeno kryté garážové stání, s možností zbudování úložného prostoru. Prostřednictvím již zmiňovaného schodiště  se volně přesuneme do obytného podkroví, zde nás příjemně  překvapí tři vzdušné pokoje. Podkrovní část domu nám také nabízí prostornou koupelnu s wc a vanou.

Něco málo k energetické náročnosti a technologii domu. Dům DUO Klasik bude bezpochyby velmi dobře zateplený  a to jak  fasáda, která  bude mít obvodovou slupku zateplenou polystyrénem o tloušťce 180 mm, tak  stropy zatepleny foukanou izolací, okna budou osazeny trojsklem se sedmi komorovým profilem s trojitým těsněním.

Zdrojem podlahového topení bude tepelné čerpadlo LG. V případě jakéhokoliv globálního výpadku energie bude možnost využít k hlavnímu zdroji vytápění  duální zdroj tepla krbová kamna s horkovzdušnými rozvody.

V případě zájmu se o inteligentní provoz domu a jeho zabezpečení může starat  řídící gsm modul s alarmem a externím kamerovým systémem. Dům disponuje přípravou na fotovoltaiku.

Veškeré stavební materiály a použité technologie na domě DUO Klasik jsou navrženy se záměrem minimalizovat vlastní údržbu domu s přihlédnutím na jeho bezproblémové dlouhodobé užívaní. 

 

Kde nás najdete:

Kontakt:

DRAKO Investment, s.r.o. - DRAKO STAVBY  

kancelář: Břestek 11, 687 08
Telefonní kontakt: 773 155 155
E-mailové spojení: drakostavby@gmail.com
IČ: 28300939, DIČ: CZ28300939