Boršice u Buchlovic 1 - vila TUGI

Drako Investment  zahájilo výstavbu vzdušného nízko energetického domu TUGI s jedinečným výhledem na obec  Boršice a hrad Buchlov. Tugi  je avantgardní stavba dispozičně řešená jako přízemní s obytným suterénem. Toto řešení nabízí velmi příznivé klimatické podmínky i v horkých letních měsících, zároveň zajistí tolik žádané soukromí a přímý vstup
z obývací haly na terasu s přilehlým bazénem. Dům je umístněn ve výborné docházkové vzdálenosti od centra obce,
cca 8 min od obchodů, základní školy a školky…

V prvním nadzemním podlaží najdeme vstupní chodbu, tři neprůchozí pokoje, dále šatnu a technickou místnost a také koupelnu se samostatným WC. V levé části domu je umístněno kryté garážové  stání.  Proskleným  schodištěm  se volně přesuneme do již zmiňovaného obytného suterénu, kde se nachází druhá koupelna se sprchovým koutem a samostatným WC, dále sklad na zahradní nábytek a dominantní denní část celého domu - hala. Hala je impozantní otevřený prostor,  kde se snoubí obývací část s jídelnou a kuchyní  o  celkové  ploše bezmála 50m2.

Prostřednictvím velkých prosklených ploch a portálových dveří je dům TUGI volně propojen se zahradou. Vše je navrženo se záměrem citlivě propojit terasu, bazén a zahradu  s  obývacím prostorem, tedy „sofa goou  swimming pool“  (z obývací sedačky přímo do bazénu).

Něco málo k energetické náročnosti a technologii domu. Dům  TUGI bude bezpochyby velmi dobře zateplený  a to jak  fasáda, která  bude mít obvodovou slupku zateplenou polystyrénem o tloušťce 180 mm, tak  stropy zatepleny minerální vatou o celkové tloušťce 450mm, okna budou osazeny trojsklem se sedmi komorovým profilem s trojitým těsněním.

Zdrojem podlahového topení bude elektro kotel Protherm s kaskádovou regulací výkonu. V případě globálního výpadku energie bude k hlavnímu zdroji vytápění  duálním zdrojem tepla moderní krb s krbovou vložkou s externím přívodem vzduchu.

O inteligentní provoz domu a jeho zabezpečení se postará řídící gsm modul s alarmem a externím kamerovým systémem. Samozřejmostí je vestavěný trezor na cennosti, případně trezor na zbraně. Bazén bude osazen filtrační technologií, která zaručí jeho dlouhodobé bezproblémové provozování.

Veškeré stavební materiály a použité technologie na domě TUGI jsou navrženy   se záměrem minimalizovat vlastní údržbu domu a jeho bezproblémové dlouhodobé užívaní.

Součástí dodávky na klíč je kompletní oplocení domu, zahrady a terénní úpravy.  


 

 

Reálné fotografie s laskavým svolením nových majitelů...............

       

       

       

        

        

      

      

       

                                           

       

       

Kde nás najdete:

Kontakt:

DRAKO Investment, s.r.o. - DRAKO STAVBY  

kancelář: Břestek 11, 687 08
Telefonní kontakt: 773 155 155
E-mailové spojení: drakostavby@gmail.com
IČ: 28300939, DIČ: CZ28300939